Menu
Your Cart

МЕКА КУКЛА-БАЛЕРИНА В ЦИКЛАМЕНО

МЕКА КУКЛА-БАЛЕРИНА В ЦИКЛАМЕНО
МЕКА КУКЛА-БАЛЕРИНА В ЦИКЛАМЕНО
  • Наличност: В наличност
  • Модел: 50713-3
19.90лв
без ДДС: 19.90лв

Мека кукла - Балерина в цикламено.
Размер на кукла - 50 см.
За деца над 3+ години.

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър